Podnośnik HANDY lift

DWA UCHWYTY MONTAŻOWE DO WYBORU:

Uchwyt montażowy montowany do podłogi w samochodzie na stałe, lub uchwyt montażowy  montowany na zawiasy drzwiowe.

Handytech wprowadza nowy i zaktualizowany Handylift, zwiększając jego jakość i oficjalnie uznając go za urządzenie medyczne (Medical Registration Number COD. 2000471).

Handylift to elektromechaniczne ramię podnoszące, które ma tę funkcję ułatwiającą przenoszenie pasażera z wózka inwalidzkiego na oryginalne siedzenie pojazdu.

Handylift jest zwykle instalowany za pomocą przednich drzwi pasażerskich, ale możliwe jest zainstalowanie go również przez inne odpowiednie przedziały dostępu. Uporczywe zapięcie, wykonane z zmywanej tkaniny, umieszczone między pasażerem a wózkiem inwalidzkim jest podłączone do Handylift, który pozwala na szybkie i łatwe przeniesienie użytkownika, dzięki trzem poziomym punktom obrotowym połączonym z elektronicznym systemem podnoszenia.

Handylift ma masę 9,5 kg i udźwig 120 kg.

Uwaga: Ta wersja Handylift jest zainstalowana ze stałym uchwytem. Wersja wspornika drzwi zawiasowych kliknij tutaj.

Jest wyposażony w pilota Wi-Fi do elektrycznego silnika przekładniowego z systemem antykrwośńczym. Po operacji transferu Handylift można wyjąć z wspornika zaatakowanego w pojeździe i może być przechowywany w odpowiedniej torbie i umieszczony w bagażniku. Dzięki jednemu urządzeniu Handylift umożliwia przeprowadzanie transferów na różnych pojazdach, pod warunkiem, że zostały one wyposażone w wspornik podparcia.

Główne cechy nowego i zaktualizowanego Handylift:

  • Maksymalna pojemność: 120 kg
  • Waga: tylko 9,5 kg
  • Wycieczka do podnoszenia: 440 mm
  • Slingi: rozmiary S, M i L
  • Nowy silnik z nowym pilotem Wi-Fi
  • Oświetlenie LED
  • Nowy system awaryjny
  • Bezprzewodowe zdalne sterowanie
  • Nowa wiązka z lepszą stabilnością pasażerów

Jako opcję dodatkową proponujemy jako uzupełnienie systemu BAZĘ JEZDNĄ. Wystarczy zabrać ze sobą górne ramię podnośnika i i jednym ruchem założyć na bazę jezdną. 

Poza tym, że można stosować podnośnik z baza jezdną w miejscu zamieszkania to można ją też zabrać ze sobą w podróż samochodem. Baza jezdna jest dodatkowo wyposażona w zestaw akumulatorów

 

 

.

Podnośnik Handy Lift dodatkowo może być wyposażony w uchwyt naścienny. Wystarczy zawiesić na nim górne ramię podnośnika Handy Lift i zacząć podnoszenie oraz transfer osoby w tych miejscach w których dostęp jest ograniczony ze względu na powierzchnię.

 

Podnośnik Milford Person

Dlaczego warto wybrać Milford Person Lift?

Podnośnik Milford Person jest mocny, lekki i wszechstronny, dzięki czemu jest idealny do różnych poziomów i rodzajów niepełnosprawności, ma różne rozmiary za pomocą nosidła o różnym rozmiarze i może podnieść do 150kg. Można go zamontować w prawie każdym pojeździe, niezależnie od tego, czy ma trzy drzwi, czy pięć.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten podnośnik?

Jeśli masz niewielką lub żadną mobilność w nogach, ale chcesz nadal cieszyć się podróżowaniem zwykłym fotelem samochodowym, to Milford Person Lift jest idealnym rozwiązaniem. Nasza winda delikatnie wyciągnie Cię z wózka inwalidzkiego i delikatnie opuść Cię na fotel kierowcy lub pasażera.